Na słuchawkach Tips & Tricks

Baw się dobrze

Życzę Ci, żeby praca na słuchawkach sprawiała Tobie autentyczną frajdę, była źródłem z jednej strony inspiracji do dalszego rozwoju, z drugiej satysfakcji z tego co zrobiłeś dla siebie i innych. Praca zarobkowa wypełnia większą część Twojego dania. Zadbaj by był to dobry czas. Pamiętaj, że to przede wszystkim od Ciebie zależy w jakim otoczeniu pracujesz i co wynika z Twojego działania.

Wcale nie tak dawno do pracy chodziło się, bo… tak było trzeba. Podział ról w organizacjach był bardzo sztywny, a model pracy – dzisiaj, z perspektywy czasu można powiedzieć – mało ekscytujący. Biura w większości przypadków były podobne do siebie, ich kolorystyka była utrzymana w „bezpiecznych” – nudnych kolorach. Dzisiaj jest inaczej.

Praca na słuchawkach (i nie tylko) może być ciekawa, inspirująca, ekscytująca, czasem, którego nie możesz się doczekać. Wiele zależy od właścicieli i zarządzających daną organizacją. To oni nakreślają kierunek oraz podstawy tak zwanej kultury organizacyjnej. Będąc „ciałem i tworzywem” to ty ostatecznie masz wpływ czy ten plan się powiedzie czy nie. Praca w obsłudze klienta dla jednych jest wspaniałym przeżyciem i doświadczeniem, dla innych najgorszym koszmarem…

About the author

Maciej Buś

Prezes Fundacji Forum Call Center
Ekspert rynku customer contact center, klientomaniak, niepoprawny idealista. Przy okazji manager, konsultant i trener biznesowy. Nieustannie gromadzi, analizuje i dzieli się wiedzą oraz informacją na temat efektywnego zarządzania procesami obsługi klienta. Inicjator wielu ważnych projektów branżowych. Serce Fundacji Forum Call Center - organizacji wspierającej rozwój branży customer contact center i promocji Polski na arenie międzynarodowej. Autor artykułów eksperckich, komentator rzeczywistości branżowej, prowadzi podcast „Klientomania”. Za swoją działalność na rzecz rozwoju europejskiej branży customer contact center w 2015 roku wyróżniony przez międzynarodowe gremium CCC Special Award.

Add Comment

Click here to post a comment

Udostępnij to znajomym